پنج شنبه, 23 -8156 11:15

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که ظهر سه شنبه در شهرداری پرند برگزار شد، گفت: هویت بخشی به شهر جدید پرند از راه سرمایه گذاری و اشتغال زایی امکان پذیر است و باید از همه ی ظرفیت های موجود برای  تحقق این موضوع مهم استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، سید علی اکبر طاهری در جلسه ستاد ساماندهی جوانان که با حضور سعید بیات فرماندار شهرستان رباط کریم، سیاوش شهریور مدیر کل فرهنگی و اجتماعی استانداری تهران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی در محل شهرداری پرند برگزار شد، با تشریح چشم انداز جمعیتی و موقعیت شهر جدید پرند در سخنانی از اهمیت هویت بخشی به پرند ایراد سخن نمودند و تاکید کردند: شرکت عمران شهر جدید پرند آمادگی همکاری با همه ی نهاد ها و دستگاه های مسئول در زمینه خدمات رسانی به مردم فهیم و قدر شناس پرند را دارد.

طاهری با بیان اینکه شهر جدید پرند 25 سال از عمر خود را می گذراند اظهار کرد: در سال 88 و بنا بر دستور رییس جمهور وقت اقای احمدی نژاد طرح مسکن مهر در شهر پرند با 95 هزار واحد مسکن مهر آغاز شد که حدود 1700 هکتار از اراضی شهر را در بر می گیرد و در حال حاضر بر اساس طرح جامعی که در سال 93 به شرکت عمران ابلاغ شده ، کل شهر پرند با 3420  هکتار و با افق جمعیتی 483 هزار نفر در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر نیاز شهر جدید پرند به هویت بخشی و توجه به امور اجتماعی و فرهنگی، تصریح کرد: در حال عقد قرارداد با دانشگاه تهران و پارک علم و فناوری هستیم تا بصورت جدی روی مسائل فرهنگی و اجتماعی و کارآفرینی در راستای هویت بخشی مطالعات انجام و اقدامات عملی صورت گیرد و قطعا نتایج سرشماری طرح نفوس و مسکن در ساماندهی و برنامه ریزی مدیریتی کمک شایانی خواهد نمود.

طاهری در ادامه با بیان اینکه مردم پرند مردمی فهیم و قدر شناس هستند، افزود: مردم پرند مردمی با قومیت های مختلف و  بسیار قدر شناس و نجیب هستند و بنده بارها دیده ام که در سخت ترین شرایط همراه و همیار مسئولین بوده و با بسیاری از کاستی های موجود ساخته اند و این مسئولیت ما را بیشتر می کند.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند با تاکید بر نیاز جدی به ساماندهی امور فرهنگی و اجتماعی اعلام نمودند که واحد روابط عمومی و خدمات شهری شرکت عمران پرند نیز به طور جدی به این مساله ورود پیدا کرده اند و در این مسیر نیاز به تعامل جدی با سایر ارگان ها نیز داریم.

وی در ادامه اضافه کرد: دکتر آخوندی مقام عالی وزارت راه و شهرسازی تاکید دارند که اشخاص و انجمن های فرهنگی و ورزشی را وارد شهر کنیم و ازاین طریق برای شهر های جدید هویت سازی نماییم. شرکت عمران پرند نیز این آمادگی را دارد تا زمینه ی سکونت چهره های موفق ورزشی، فرهنگی، هنری و اجتماعی را در شهر پرند فراهم کند چرا که این اقدام باعت هویت بخشی شهر جدید پرند می شود.

طاهری در بخش دیگری از سخنانش به موضوع سرمایه گذاری و اشتغال زایی و رابطه مستقیم آن با هویت بخشی اشاره کرد و گفت: بنده خودم عضو کارگروه اقتصادی و سرمایه گذاری شهرستان هستم اما عملا ندیدم که جلساتی در این خصوص برگزار شود. برای هویت بخشی باید سرمایه گذار وارد شهر و اشتغال ایجاد شود و باید توجه کنیم که ما در کنار شهر جدید پرند علاوه بر شهرک صنعتی پرند ، سرزمین ایرانیان با مساحت 1400 هکتار ، بزرگترین پیست کارتینگ خاورمیانه و منطقه ویژه اقتصادی را داریم و همه ی اینها فرصت های رشد و بالندگی این شهر است که همکاری و تعامل تمام ارگان ها را می خواهد که البته ما هم کمک می کنیم.

مدیر عامل شرکت عمران در بخش دیگری از سخنان خود به ساخت 20 مدرسه در حوزه مسکن مهر اشاره کرد و گفت: برخی از مدارس جدید هنوز پذیرش دانش آموز نداشته و فعالیتی ندارند لذا شایسته است که از فضای این مدارس تا زمان پذیرش دانش آموز در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی شهر با برنامه های متمرکز در این حوزه استفاده شود.

وی همچینین با اشاره به عدم نصب انشعاب گاز در برخی از مدارس تازه تاسیس خبر دادند که با رایزنی هایی که توسط شرکت عمران انجام گرفته است گاز برخی از این مدارس نصب شده و مابقی ظرف چند روز آینده نصب خواهد شد.

پس از سخنان مدیر عامل شرکت عمران پرند، سعید بیات فرماندار شهرستان رباط کریم، شرکت عمران را به عنوان برادر بزرگتر در کنار شهرداری دانست و اظهار کرد که بنای کار طاهری مدیر عامل شرکت عمران پرند، تعامل و همکاری با سایر دستگاه ها و ارگان های دولتی است که قابل قدردانی است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

آگهی فروش ملک و زمین خود را به ما بسپرید

 

شخصی ساز

مسکن مهر

زمین مسکونی و تجاری

 

091202200310

آقای سالاری

 

مشاورین املاک مظفری

56931288

09126044394

 

فاز یک - بلوار چهارباغ - روبروی اداره ورزش

 

 

 موقعیت سرمایه گذاری

 

یک واحد آپارتمان در فاز پنج به فروش میرسد

هشتاد متر مفید - طبقه دو

هر طبقه دو واحد - آسانسور

 

آفتابگیر - نقاشی شده

 

09120220310

سالاری

 

09126044394

مظفری

 

 

 

 پکیج و رادیاتور پرند

تعداد بازدید

بازدید امروز380
بازدید ديروز1101
بازديد هفته5690
بازديد ماه8183
کل بازدید455013

تعداد کاربران آنلاین

30
نفر

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top