پنج شنبه, 23 -8156 15:58

 


 

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آماده سازی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری در فاز ۶ پرند

 

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند از آماده و مسطح سازی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری در شمال فاز ۶ خبر داد‌.

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند؛ دکتر محسن وطن خواهی با تشریح جزئیات این پروژه، اظهار داشت: این اراضی با مساحتی حدود ۸۸ هکتار در شمال بلوار جمهوری واقع شده است.

وطن خواهی با بیان اینکه مدت اجرای این پروژه ۲۴ ماه است، تصریح کرد: عملیات آماده سازی، خاکبرداری و مسطح سازی این اراضی به همراه خدمات زیربنایی با اعتباری بالغ بر حدود ۳۸۰میلیارد ریال از اردیبهشت امسال آغاز شده و هم اکنون در حال اجرا است.
 
یادآور می گردد اراضی مورد نظر در ضلع شمالی محور مجهز 80 متری و تقریباً درمیانه های غربی شهر واقع شده است. مساحت اراضی با احتساب محور 35 متری شرق محدوده و از آکس سایر معابر پیرامونی معادل 90 هکتار می‌باشد. این اراضی از طرف جنوب به بلوار جمهوری ، از طرف شرق به خیابان 35 متری غرب رود دره ، از طرف شمال به اراضی 130 هکتاری و از طرف غرب به محورهای 45 و 60 متری محدود می شود. اراضی مذکور در پهنه مسکوني با تراکم ساختماني کم تراکم واقع شده است که به صورت یک محله احداث خواهد شد. این محله از چهار زیر محله  به نام های باران ، بهاران، گلستان، بوستان تشکیل شده است. حداکثر واحد پذیری کل محله جوان  3500 واحد مسکونی می باشد. این محله دارای خدمات فرهنگی مذهبی درمانی تجاری و فضای سبز و پارک می باشد. که از طریق جذب سرمایه گذار به صورت مشارکتی ساخته خواهد شد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top