سه شنبه, 23 -8156 06:59

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

 

سامانه تعاملي شهر اينترنتي پرند

 

 

 در تاريخ 6 مرداد 93 مصادف با روز ملي كارآفريني و همزمان با عيد سعيد فطر با شعار"جهاني بيانديشيد و جهاني تجارت كنيد" و چشم انداز "جامع ترين سامانه ارائه خدمات الكترونيكي در شهر جديد پرند" و با ماموريت "فراهم كردن دسترسی بهتر و سريع تر همشهریان گرامی به پايگاه جامع اطلاعات کسب و کار ها، نيازمنديهاي بازار كار، كالا و ساير خدمات در تمامي حوزه ها در بستر فضاي مجازي با استفاده از كارشناسان مجرب و خبره" به بهره برداري رسيد.

 

 تيم كارآفرين شهر اينترنتي پرند متشكل از افراد جوان و خبره در حوزه كارآفريني و كسب و كارالكترونيكي بر آن است تا در كنار شهروندان، علاقه مندان و ذينفعان اين شهر رو به توسعه قرار گيرد و ضمن معرفي شهر جديد پرند، مقدمات رشد را براي شهر و طرفداران آن فراهم آورد.

 از اهداف عاليه ما اينست كه همراه با نيروي جوان و مستعد شهر و با استفاده از توانايي هاي علمي و ساير شايستگيهايي كه دارند، كمك به شكوفايي ايده هاي آنها كرده و مشوقي باشيم تا خود كسب و كارخود را راه اندازي نمايند.

 

ارزش ها در شهر اينترنتي پرند

 

     احترام به گروه" همشهريان، علاقه مندان و ذينفعان"  شهر جديد پرند،  مشتري مداري و احترام به حقوق شهروندي

            التزام به حفظ محرمانگي اطلاعات كاربران سامانه

 

 ضمنا اين سامانه در  "ستاد ساماندهي پايگاه‌هاي اينترنتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي" به نام شهر اينترنتي پرندبه ثبت رسيده و مطابق قوانين جمهوري اسلامي ايران   فعاليت مي نمايد.

  

 

 

 

 

مشاغل و كسب و کارها

Menu

شهر اینترنتی پرند

اولین و بزرگترین سامانه ارائه خدمات الکترونیکی جهت دسترسی هر چه بهتر و سریعتر شماهمشهریان گرامی به اطلاعات کسب و کار و سایر نیازمندیها در شهر جدید پرند می باشد.

 تماس با ما

Go to top